Steps in english 2 Sprawdziany

Steps in english 2 Sprawdziany i odpowiedzi

Steps in english 2 Sprawdziany i odpowiedzi

Dopiero co zaczynasz swoją przygodę z językiem angielskim? Jeżeli twój nauczyciel wybrał do twojej klasy serię podręczników „Steps in English”, to świetnie trafiłeś. Jest to bowiem doskonała seria, pozwalająca na łatwą i przyjemną naukę języka od podstaw. Podręczniki przeznaczone są do klas 4 – 6 szkoły podstawowej i idealnie przystosowane one są do przygotowania do egzaminu końcowego.Świetna szata graficzna i atrakcyjny materiał zachęcają uczniów do zainteresowania się językiem angielskim. Pobierz Steps in english 2 Sprawdziany z naszej strony.

Zastanawiasz się, jak tu pójść z tym wszystkim na skróty, chociaż boisz się i nie umiesz ściągać? Teraz już dzięki tej właśnie stronie nie będziesz musiała się odwoływać do drastycznych środków. To dokładnie na tej stronie znajdziesz sprawdziany, testy, książki nauczyciela i co najważniejsze – klucze odpowiedzi. Są one dokładnie takie same, jak w szkołach.
Pobierz Steps in english 2 Sprawdziany w pliku pdf (dołączone są również wszystkie klucze odpowiedzi w wordzie. Sprawdziany zamieszczone na naszej stronie posiadają dwie grupy – A oraz B, także nic już nie zaskoczy Cię na teście w szkole podstawowej czy gimnazjum. Zapraszamy do pobierania sprawdzianów oraz dodawania nowych na stronę! Z nami nauka staje się przyjemniejsza.
W archiwum Steps in english 2 Sprawdziany znajdują się wszystkie testy oraz odpowiedzi, tak jak na zamieszczonym poniżej screenie.

Pobierz sprawdziany