New English Plus 2 Testy Szkolne

New English Plus

New English Plus 2 Testy i odpowiedzi

New English Plus 2 Podręcznik z repetytorium i nagraniami  New English Plus to nowe wydanie czteropoziomowego kursu, zgodnego z obowiązującą podstawą programową dla gimnazjum i znowelizowaną ustawą o oświacie.Idealny podręcznik do zrealizowania w każdej klasie w jeden rok szkolny. Wielowymiarowe przygotowanie uczniów do egzaminu. Gruntowne utrwalenie struktur gramatycznych. Nacisk na rozwój umiejętności niezbędnych do skutecznej komunikacji. Słowniczek i lista przydatnych zwrotów w każdym rozdziale. Pełne wsparcie w realizacji indywidualnych potrzeb uczniów.New English Plus Zadania dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Ćwiczenia na różnych poziomach trudności w zeszycie ćwiczeń oraz dodatkowe lekcje i zadania Finished dla uczniów pracujących szybciej. Rozbudowana metoda diagnozowania i sprawdzania postępów uczniów po każdym rozdziale. Dostosowanie nauczanych treści do potrzeb konkretnej klasy dzięki mnogości opcjonalnych rozwiązań oraz elastycznemu rozkładowi materiału. Ćwiczenia o różnych poziomach trudności. Tylko skuteczne metody pracy sprawdzone przez tysiące nauczycieli j. angielskiego w gimnazjum. Poniżej przykładowe zdjęcia sprawdzianów, które znajdują się na naszej stronie:
Twoje oceny są bardzo kiepskie i nie wiesz, jak je poprawić? Spędzasz dużo czasu na nauce, ale nijak nie przekłada się to na twoje stopnie? Uczysz się dużo i intensywnie, ale w praktyce nic ci to nie daje?
Pobierz New English Plus 2 Testy w pliku pdf (dołączone są również wszystkie klucze odpowiedzi w wordzie. Sprawdziany zamieszczone na naszej stronie posiadają dwie grupy – A oraz B, także nic już nie zaskoczy Cię na teście w szkole podstawowej czy gimnazjum. Zapraszamy do pobierania sprawdzianów oraz dodawania nowych na stronę! Z nami nauka staje się przyjemniejsza
New English Plus
W archiwum New English Plus 2 Testy znajdują się wszystkie testy oraz odpowiedzi, tak jak na zamieszczonym poniżej screenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *