Planeta Nowa 1 Sprawdziany i odpowiedzi

Planeta Nowa 1 Sprawdziany i odpowiedzi

Zasadniczym celem serii „Planeta Nowa” jest efektywne zainteresowanie uczniów otaczającym ich światem pod względem geograficznym. Umożliwia ona tradycyjne nauczanie geografii regionalnej – poprzez omawianie poszczególnych kontynentów, regionów oraz krajów według klucza: warunki naturalne, ludność i urbanizacja, gospodarka. Chcesz zrobić coś ku poprawie swojej średniej arytmetycznej, lecz nie chcesz jednocześnie się nad tym za dużo napracować? Tutaj macie Planeta Nowa 1 Sprawdziany. Rodzice gonią cię o oceny, ale ty nie masz czasu ślęczeć nad książkami? Zastanawiasz się nad tym, jak to zrobić, lecz nic nie przychodzi ci do głowy?

 Planeta Nowa 1 Sprawdziany
Pobierz Planeta Nowa 1 Sprawdziany w pliku pdf (dołączone są również wszystkie klucze odpowiedzi w wordzie. Sprawdziany zamieszczone na naszej stronie posiadają dwie grupy – A oraz B, także nic już nie zaskoczy Cię na teście w szkole podstawowej czy gimnazjum. Zapraszamy do pobierania sprawdzianów oraz dodawania nowych na stronę! Z nami nauka staje się przyjemniejsza
W archiwum Planeta Nowa 1 Sprawdziany znajdują się wszystkie testy oraz odpowiedzi, tak jak na zamieszczonym poniżej screenie.

Pobierz ten sprawdzian z Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *