Świat Fizyki 2 Sprawdziany i odpowiedzi

Świat Fizyki 2 Sprawdziany i odpowiedzi

Podręcznik do nauki fizyki Świat fizyki 2 przeznaczony jest do nauki tego przedmiotu w szkołach gimnazjalnych. Ich zawartość treściowa i merytoryczna jest w pełni zgodna z obowiązującą podstawą programową oraz odpowiadająca najnowszym zdobyczom wiedzy na temat współczesnej fizyki.
Zastanawiasz się nad tym, jak polepszyć swoją sytuację w szkole, jeżeli chodzi o twoje oceny? Chcesz skończyć szkołę z lepszymi stopniami i dobrą średnią, ponieważ chcesz się dostać do dobrej placówki na kolejnym etapie kształcenia, więc  bardzo ci zależy na wynikach? Tymczasem idzie ci w szkole, delikatnie mówiąc, średnio i raczej nie zanosi się na to, by sytuacja miała się w najbliższym czasie samoistnie poprawić.


Świat Fizyki 2 Sprawdziany

Pobierz Świat Fizyki 2 Sprawdziany w pliku pdf (dołączone są również wszystkie klucze odpowiedzi w wordzie. Sprawdziany zamieszczone na naszej stronie posiadają dwie grupy – A oraz B, także nic już nie zaskoczy Cię na teście w szkole podstawowej czy gimnazjum. Zapraszamy do pobierania sprawdzianów oraz dodawania nowych na stronę!
Świat Fizyki 2 Sprawdziany
Z nami nauka staje się przyjemniejsza
W archiwum Świat Fizyki 2 Sprawdziany znajdują się wszystkie testy oraz odpowiedzi, tak jak na zamieszczonym poniżej screenie.
Pobierz ten sprawdzian z Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *